وبلاگ

شماره تماس : 52768000 - 021

همکاری با امن گستران فرزان

ما باور داریم که سازمان و محصولات ما، به همان خوبی خواهد بود که همکاران ما در تیم‌های خود برای فروش و مهندسی بازار، پشتیبانی مشتریان، بهبود تکنولوژی و توسعه‌ی کسب‌وکار تلاش می‌کنند. از اینکه توانسته‌ایم همکارانی را با پیشینه‌های گوناگون کاری و توانایی‌های خارق‌العاده، بدون توجه به جنسیت و سنشان دور هم جمع کنیم به خود می‌بالیم. ما این‌جا در «امن گستران فرزان» کنارهم هستیم تا تنها روی یک چیز تمرکز داشته باشیم؛ تجربه‌ی یک فرهنگ دوست‌داشتنی!


ما در «امن گستران فرزان» با فرهنگی رشد می‌کنیم که در آن، دو روز کاری هیچ شباهتی با هم ندارند؛ ارزش ‎آفرینی ما در حل چالش‌ها و انجام کارهاست، نه فقط دنبال کردن پروسه‌های کاری تعریف‌شده و یکنواخت! فرهنگ کاری ما همکاران را تشویق می‌کند تا ایده‌هایشان را با ما در میان بگذارند؛ چه ایده‌های خلاقانه‌ی بزرگشان و چه ایده‌هایی که لزوما فقط بزرگ به‌نظر می‌رسند! اینجا سفری را تجربه می‌کنید که با هیجان، خلاقیت و به‌سرعت اتفاق می‌افتد. پس اگر دوست دارید در این تجربه با ما همراه باشید، این چند گام ساده و دوست‌داشتنی را به خاطر بسپارید.

موقعیت های شغلی

کارشناس منابع انسانی

حداقل 1 سال سابقه کار بعنوان کارشناس منابع انسانیدارای تجربه کار در سیستم های اجایلدارای تجربه کار در سیستم های اجایلدارای تجربه کار در سیستم های اجایلدارای تجربه کار در سیستم های اجایلدارای تجربه کار در سیستم های اجایلدارای تجربه کار در سیستم های اجایل

فرم درخواست همکاری و استخدام

با کلیک بر روی ارسال، با شرایط و ضوابط و خط مشی رازداری گروه فرزان موافقت می کنید.

با ما در ارتباط باشید

info@farzan-group.ir

Privacy Policy & Cookies

farzan group2023